JÄÄVUOROT Kenttä:
select
Viikko:
select
  • Viikko

11.11.2019 - 17.11.2019

07:00
 
08:00
 
09:00
 
10:00
 
11:00
 
12:00
 
13:00
 
14:00
 
15:00
 
16:00
 
17:00
 
18:00
 
19:00
 
20:00
 
21:00
 
22:00
 
23:00
 
   
07:00 - 08:00 Aamu Höntsä
07:00 - 08:00 HC PB
  
       
08:10 - 09:40 Lempäälän Kunta
08:10 - 09:30 Lempäälän Kunta
08:00 - 11:00 Lempäälän Kunta
08:10 - 09:35 Lempäälän Kunta
08:20 - 09:50 Lempäälän Kunta
08:10 - 08:50 LeKi Edustus
 
     
08:50 - 09:50 LeKi Luistelukoulu
 
       
   
09:35 - 10:30 Lempäälän Kunta
   
 
10:00 - 14:00 Lempäälän Kunta
    
10:00 - 11:10 LeKi E-09
10:30 - 11:40 Lempäälän Kunta
  
10:30 - 11:30 Lempäälän Kunta
   
  
11:10 - 12:20 Lempäälän Kunta
 
11:00 - 13:00 Lempäälän Kunta
11:10 - 12:20 LeKi G- 12-13
11:20 - 12:30 LeKi E-09
       
  
12:20 - 13:50 Lempäälän Kunta
12:20 - 13:50 Lempäälän Kunta
   
12:30 - 13:40 Lempäälän Kunta
    
12:30 - 13:40 LeKi E-08
12:40 - 13:50 LeKi E-09
       
     
13:40 - 16:10 LeKi A
 
14:10 - 15:30 Lempäälän Kunta
  
14:00 - 15:30 Yleisövuoro, Lätkä
  
14:00 - 16:10 Akaa Edustus
       
       
15:50 - 17:00 Posti
15:50 - 17:00 Kiilto
15:50 - 16:50 RealMachinery
 
15:50 - 16:50 Elenia
  
   
16:00 - 16:50 LeKi
 
16:10 - 19:20 LeKi Edustus
16:20 - 17:20 Hakkari Hawks
   
16:50 - 18:00 LeKi E-08
   
17:10 - 18:10 Tappara/LeKi C-05
17:10 - 18:10 LeKi Edustus
17:00 - 18:00 LeKi Edustus
 
17:00 - 18:10 LeKi Edustus
  
      
17:30 - 18:30 Höntsä Dummies
18:20 - 19:20 Leijona-Kiekkokoulu
18:20 - 19:20 LeKi A
18:00 - 20:30 Tappara/LeKi C-05
18:10 - 19:20 LeKi A
18:10 - 20:40 LeKi A
  
      
18:40 - 19:40 RMP Rakennus Oy
     
19:20 - 21:50 Tappara/LeKi C-05
 
19:30 - 20:30 LeKi E-09
19:30 - 20:30 LeKi B
 
19:30 - 20:30 LeKi F-10
  
19:50 - 20:50 LeKi-88 Papat
       
20:40 - 21:40 HC-Etuveitikka
20:40 - 21:40 Akaa Edustus
20:40 - 21:40 HC Lätty/ Tuskahiki
20:40 - 21:40 Akaa Edustus
20:40 - 21:40 Daddys Academy
  
      
21:00 - 22:00 Leto
21:50 - 22:50 Jukos Oy
21:50 - 22:50 PerHE
 
21:50 - 22:50 Hinkki Team
21:50 - 22:50 Akaa Vet